Пролетно почистване в 72 ДГ – заедно създаваме по-красива среда
На 25 април в двора на детската градина се проведе инициатива по пролетно почистване и облагородяване с активното участие на родители и близки на децата.
Благодарение на общите усилия беше създадена цветна леха – част от стремежа ни да възпитаваме у децата отношение към природата, усет към красотата и грижа за заобикалящата среда.
Сърдечно благодарим на всички включили се за отделеното време, труд и положителна енергия! Заедно продължаваме да изграждаме една по-уютна и вдъхновяваща среда за нашите деца.