Влезте или се регистрирайте във Вашия профил, за да се възползвате от всички удобства на онлайн магазина.
ВходДнес децата от III А група "Слънчице" взеха участие в инициативата на район Студентски за литературно четене - "Денят на книгата". На гости на малките "слънчица" бяха доц. Драгомир Стефанов, заместник кмет на р-н Студентски и г-жа Ани Тодорова - началник отдел "Образование, социални дейности, култура и спорт". Децата с удоволствие изслушаха историята на котаракът Шишко и кучето Рошко, като съпреживяха емоциите на героите. Последва беседа за значението на книгите, за вълшебния свят на приказките, като г-н Стефанов покани децата да посетят филиала на Столична библиотека в р-н Студентски и да станат нейни редовни посетители. В края на срещата, децата получиха книжки, с които обогатиха своята библиотека в групата. Проектът е част календара на културните събития на СО за 2026 година.